Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tajemnicze uroczysko
Ten ukryty w lesie zakątek o każdej porze roku prezentuje swe niespotykane walory. Ja byłem tu wczesną jesienią i zapewniam, jeżeli Państwo odwiedzicie te miejsce to poznacie nie tylko piękno tej okolicy, ale także zwierzęta, które tu przebywają. Przyjdziecie w to miejsce jeszcze nie raz…

Mało uczęszczane ścieżki giną pod naporem zieleni i stopniowo się zacierają. Może dlatego miejsce to robi wrażenie „dzikiego” i tajemniczego. Spacerowicz, który odwiedzi to miejsce wieczorem, wsłucha się w szum drzew, głosy zwierząt i puści wodze wyobraźni... nie będę kończył, bo już mi chodzą ciarki po plecach!

REKLAMA

PS W takim miejscu naprawdę ożywają leśne legendy i opowieści o duchach z puszczy Pani Romy, których lekturę gorąco polecam.

Wiktor
www.wiktor.barlinek.biz.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież