Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Przedświąteczne spotkanie
Burmistrz Barlinka i Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Oświatowych byli organizatorami przedświątecznego spotkania z pracownikami oświaty, którzy obecnie przebywają na emeryturze. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury.

W jego trakcie padło wiele ciepłych słów i życzeń pod adresem tych, którzy na spotkanie przybyli. W części artystycznej imprezy wystąpiły dzieciaki ze Szkoły Podstawowej w Mostkowie, zrzeszeni w dwóch zespołach: Sonata i Promyczki. Zatańczyły chirliderki z Publicznego Gimnazjum nr 1.

REKLAMA

W holu „Panoramy”, można było obejrzeć zdjęcia, na których uwieńczono epizody z życia szkół. Kupić świąteczne gadżety, wykonane m.in. przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Słonecznik”. Pieniądze za nie przeznaczone zostały dla chorego mieszkańca Mostkowa, Kubusia Lipca. Wspomnienia przy kawie, herbacie i słodkościach, było ostatnim punktem tego miłego spotkania.
js

Foto: Marek Kupczyński

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież