Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wolonatriusze w Domu Dziecka
W Szkole Podstawowej nr 4 już drugi rok działa szkolne Koło Wolontariatu. To w nim prawie 30. młodych ludzi uczy się, jak bezinteresownie pomagać i sprawiać radość innym. W większości są to uczniowie klas VI. W większości, bo są wśród nich także uczniowie klas V.

Opiekują się nimi nauczycielki, Lidia Lewandowska i Ewa Dyk – Malicka. W Domu Dziecka gościli z przedstawieniem świątecznym „Rózgi”. Przynieśli też prezenty, które bardzo przydadzą się przebywającym w nim dzieciakom i młodzieży.

REKLAMA

To nie jedyna akcja, w jaką zaangażowali się młodzi wolontariusze. Zbierali pieniądze dla chorego Kubusia z Mostkowa, jedzenie i koce dla psów z gorzowskiego schroniska. Odwiedziły dzieciaki z barlineckiego ”Bratka”. Mają wiele pomysłów. Piszą o nich w swojej gazetce. Popieramy to, co robią. Życzymy wytrwałości, bo to wcale nie jest łatwe.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.