sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Na Chopina paliła się hala
Dzisiaj w nocy (8. stycznia), z groźnym pożarem walczyli strażacy. Na ulicy Chopina paliła się sporej wielkości hala. Przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej podpalenie. Z relacji świadków wynika, że ogień pojawił się na piętrze budynku, z obu jego stron. Konieczna była ewakuacja mieszkających w pobliżu osób.

W jak najszybszym czasie, postaramy się napisać coś więcej na ten temat. Zamieścimy także zdjęcia z tego zdarzenia. Przypomnijmy tylko, że jest to już kolejny, sporej wielkości pożar na terenie gminy, w ostatnim czasie.

REKLAMA

Być może konieczna jest jednak debata, na temat bezpieczeństwa pożarowego na naszym terenie. O czymś takim, wspominano po pożarze kontenera z butlami wypełnionymi gazem.

js

 {jgflv file:=[chopina.flv] width:=[320] height:=[240] autostart:=[false]}

Image Image

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież