Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Śnieg dał się we znaki
Dawno nie odebraliśmy tyle telefonów od naszych czytelników. Wszyscy skarżyli się na stan chodników i jezdni na terenie miasta. Przysłowiowe psy, wieszali na pracownikach służb odpowiedzialnych za oczyszczanie miasta. Mówili nam o nie odśnieżonych chodnikach i jezdni na ul. Szosowej.

O trudnościach z poruszaniem się po ul. Szpitalnej i Jeziornej. Zwracali nam uwagę, że nawet wjazd na teren magistratu sprawiał wielkie trudności. Opowiadali o śniegu, który mimo, że nie padał prawie przez 24. godziny, zalegał na większości ulic i uliczek.

REKLAMA

O zasypanych zatoczkach dla autobusów szkolnych. O stojących samochodach na 31. Stycznia, które nie mogły wjechać na górę. Uwag była naprawdę wiele. Mimo, że nie wszystkie zapamiętaliśmy, aby sobie o nich przypomnieć, wystarczy przejechać się po Barlinku.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież