Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Święto Dziadków
W piątek do Przedszkola Miejskiego Nr 2 "Pod Topolą" zaproszeni zostali babcie i dziadkowie. Mieli oni okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanych dla nich programach artystycznych z okazji Święta Dziadków.

Dzieci przygotowały wierszyki oraz własnoręcznie wykonane upominki. Program artystyczny w wykonaniu wnuków był wspaniałą rozrywką nie tylko dla widzów, ale i dla małych aktorów.

 

REKLAMA

 

Wierszyki w wykonaniu dzieci bardzo wzruszyły Babcie i Dziadków. 

 

Foto: Daniel Brąszkiewicz

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież