BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
100 DNI DO MATURY
W minioną sobotę zaczęło się odliczanie 100 DNI DO MATURY!! Właśnie w ten dzień uczniowie klas III Liceum Ogólnokształcącego mieszczącego się przy ulicy Szosowej w Barlinku zorganizowali Bal Studniówkowy!

fotorelacja

Zabawę zorganizowano w nieco odległej od Barlinka lecz bardzo dobrze przygotowanej sali o wdzięcznej nazwie „Gracja” w Żukowie. Bal zainaugurowano tradycyjnie polonezem w wykonaniu każdej z czterech klas. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć rozpoczęła się wspaniała zabawa.

 

Miłą tradycją studniówek ogólniaka są scenki z życia szkoły odgrywane przez uczniów, przedstawiające różne zabawne wydarzenia lub parodiujące zachowania uczniów i nauczycieli. Interesującym nowym pomysłem był mini-konkurs Mam Talent.

 

REKLAMA

Zabawa trwała prawie do białego rana – ostatni tancerze opuścili parkiet tuż po godzinie 5.00. Nie obyło się bez przygód – w drodze powrotnej autobusy z uczestnikami utknęły na zasypanej śniegiem drodze i po ponad godzinnej „walce z żywiołem”, dzięki siłom własnym uczestników udało się sforsować zaspy i dotrzeć do Barlinka.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i jak najlepszych ocen na końcowych świadectwach..

 

REDAKCJA

Zachęcamy organizatorów do informowania Redakcji Portalu o studniówkach – wydarzeniach niepowtarzalnych – wszak każdy prawdziwą studniówkę ma tylko raz! Postaramy uwiecznić je i poprzez zamieszczenie fotogalerii, choć trochę dodać splendoru tym wydarzeniom.

 

Image

Image

Image

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.