Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pożar w Kinicach
Dzisiejszej nocy, środa 27. stycznia, barlineccy strażacy ochotnicy brali udział w gaszeniu domku letniskowego, w miejscowości Kinice. Zawiadomienie o zdarzeniu dotarło do nich krótko po godz. 3. Na miejscu przebywali około trzech godzin.

   

Oprócz nich, byli tam strażacy z Ław i Myśliborza. Jak się dowiedzieliśmy, w budynku nie było jego właścicieli. Poprosili znajomego, żeby napalił w kominku. I to od niego, najprawdopodobniej, wybuchł pożar.

 

REKLAMA

 

Ogień zajął cały budynek. Żar był tak duży, że powyginał się jego blaszany dach. Sam obiekt nie nadaje się do użytku. Ogień i woda zrobiły swoje. Akcję gaśniczą utrudniała niska temperatura, która o godz. 04.00 spadła do -25oC.

 

js

{jgflv file:=[kinice.flv] width:=[320] height:=[240] autostart:=[false]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież