BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

×

Uwaga

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/aaaktualnosci3/charytatywny

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dla Kuby
Dnia 26 stycznia 2010 roku w Barlineckim Ośrodku Kultury odbyły się dwa charytatywne koncerty zespołów tanecznych  „Barlinek - Uśmiechy” i „Feeling”, z których dochód przeznaczony został dla  Kuby Lipca, walczącego z ciężką chorobą.

 

Inicjatorem akcji byli Państwo Piotr i Katarzyna Stanisławscy, Andrzej i Iwona Rudniccy oraz Towarzystwo Miłośników Barlinka. 

 

Pierwszy z koncertów  o godzinie 10.00 dwoma tańcami otworzyły dzieci z Niepublicznego Dziennego Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno - Wychowawczego „BRATEK” działającego pod dyrekcją Państwa  Izabeli  Michno i Jerzego Drobotki oraz Prezesa Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Bratek w Barlinku Pani Zofii Sobczak. Dalszą część artystyczną wypełniły występy zespołów „Barlinek –Uśmiechy” działający pod kierownictwem Katarzyny Stanisławskiej i zaprzyjaźniony „Feeling”, którego trenerem i choreografem jest Kamil Fabich. 

 

REKLAMA

 

Widownię wypełniły dzieci z „Przedszkola pod topolą” z opiekunami i Dyrekcją Paniami Teresą Staszak i Barbarą Walaszczyk oraz dzieci z klas 0-III Szkoły Podstawowej Nr 1 z Barlinka z wychowawcami i Dyrektorem Panią Danutą Tomiałojć. Do akcji przyłączyli się również uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Krzęcina z Kierownikiem Panem Piotrem Drobotko, którzy to gościnnie odwiedzili nasze miasto. Popołudniowy koncert o godzinie 17.00 wzbogacony został o licytację gadżetów i pamiątek od naszych przyjaciół, jak również gorącą kawę, herbatę i przepyszne domowe ciasta.

 

{jgflv file:=[http://barlinek242.internetdsl.pl/usmiechy2.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

 

To krótka relacja z tego co się wydarzyło w zimowy, mroźny wtorek – dnia dedykowanego specjalnie dla Kuby. Cieszymy się, że tak dużo osób odpowiedziało na nasz apel. Dziękujemy wspaniałej publiczności za oklaski i dowody uznania. Wykonawcom należą się szczególne brawa za wielkie serca i chęć niesienia pomocy potrzebującym, tym razem dla waszego kolegi Kubusia.

 

Organizatorzy

 

Jak się dowiedzieliśmy, ze sprzedaży biletów na oba koncerty i aukcji zebrano prawie 7000 złotych.

 

Foto: Jacek Słomka

{gallery}aaaktualnosci3/charytatywny{/gallery}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.