BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Policja poszukuje
Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania rozboju z użyciem broni.  Do zdarzenia doszło w dniu 11 stycznia 2010 roku o godzinie 14.20 w Myśliborzu w jednej z placówek bankowych przy ul. Bohaterów Warszawy.

Nieznany sprawca posługując się przedmiotem przypominającym wyglądem broń palną usiłował dokonać zaboru pieniędzy nie podając żadnej kwoty formułując jedynie żądanie „dawaj kasę”, jednak zamierzonego celu nie osiągnął albowiem pracownica placówki załączyła alarm napadowy, po czym sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

REKLAMA

Z zeznań pokrzywdzonych wynika, iż sprawca posługiwał się przedmiotem przypominającym pistolet koloru czarnego z brązowymi paskami, oraz lufą wysuniętą ze szkieletu. Na podstawie zeznań świadków ustalono rysopis sprawcy: mężczyzna wieku 25-30 lat ok. 170 wzrostu krępej budowy ciała o jasnej oprawie oczu (brwi, rzęsy) i jasno krótkich przystrzyżonych włosach, o wyraźnej bez obcego akcentu wymowy. Ubrany w kurtkę męską koloru czarnego wykonaną z błyszczącej tkaniny, długości do pasa zakończonej u dołu ściągaczami, bez kaptura, napisów i naszywek, spodnie koloru czarnego typu sportowego lub tzw. bojówki, buty koloru czarnego typu „traper” lub wzoru wojskowego, czapka z dzianiny koloru czarnego z prążkami biegnącymi pionowo, szalik z dzianiny koloru czarnego założony na twarz w taki sposób, że zakrywał dolną część twarzy wraz z nosem do linii oczu, rękawiczki z dzianiny koloru czarnego. W toku prowadzonego postępowania odtworzono wizerunek sprawcy na podstawie zeznań świadków.

Osoby mogące coś wiedzieć w tej sprawie proszeni są o kontakt z Myśliborską Policją Tel. 95-747-75-11, 95-747-75-40 lub 997.

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.