BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Uczenie się przez całe życie
Comenius Partnerskie Projekty Szkół - program europejski „Uczenie się przez całe życie” pomaga młodym ludziom w nabywaniu podstawowych umiejętności i kompetencji życiowych niezbędnych dla rozwoju osobistego, przyszłego zatrudnienia, aktywnego obywatelstwa europejskiego.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im.kpt.hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku, mając wsparcie pana starosty powiatu myśliborskiego Andrzeja Potyry, podjęło działania zmierzające do przystąpienia do Wielostronnego Partnerskiego Projektu Szkół wraz z Liceum Louis Pasteur z Francji oraz Gimnazjum im. Bismarcka z Karlsruhe w Niemczech.

REKLAMA

W dniach 3 - 5 lutego 2010 roku gościliśmy trzech nauczycieli historii z Henin Beaumont Cedex z Francji. Podczas tej roboczej wizyty nasi nauczyciele wspólnie z nauczycielami z Francji omawiali sposoby realizacji tego projektu oraz  opracowali harmonogram spotkań i naszych wizyt. Omówiliśmy tematy, które będą realizowane w ramach tego projektu, którego tytuł brzmi: „Drogi wygnania”, a działania  prezentowane i omawiane będą podczas naszych wspólnych spotkań. Mamy nadzieję, że taka współpraca zachęci do nauki języków obcych nie tylko młodzież, ale również nauczycieli.

Małgorzata Osińska

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.