Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek
Czterolatki w nowych salach
W Przedszkolu „Pod Topolą”, na Podwalu, przybyły nowe pomieszczenia dla przedszkolaków. Po remoncie, a co się z tym wiąże problemach, czteroletnie maluch mają nowe sale. Pięknie wyremontowane pomieszczenia, uroczyście oddano do użytkowania 23. stycznia.

W tym ważnym, zarówno dla przedszkolaków jak i ich opiekunek wydarzeniu, udział wzięli m.in.: burmistrz Zygmunt Siarkiewicz, jego zastępczyni Amelia Pakosz, skarbnik Ewa Patrzałek. Był przewodniczący Rady Miasta Dariusz Zieliński, oraz szef referatu oświaty Zdzisław Kik. Były dyrektorki gminnych szkół i przedszkoli. Nie zabrakło głównego wykonawcy prac.

REKLAMA

Nie mogło w tym ważnym wydarzeniu, zabraknąć przedszkolaków. Bo to przecież oni, będą przez długie jeszcze miesiące, korzystać z nowych pomieszczeń. Wszyscy zebrani, mogli podziwiać dzieciaki w specjalnie na ten dzień przygotowanym, występie artystycznym. Otrzymały za niego kosz słodyczy. A, po przecięciu wstęgi, wszyscy mogli zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają nowe sale. Imponująco.
Js

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież