Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KPP Myślibórz
Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, nadinspektor Wojciech Olbryś, powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu, młodszą inspektor Bogusławę Bonter – Mazek.

Wczoraj (1. marca), w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Myśliborzu Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Wojciech Olbryś uroczyście wprowadził mł. inspektor Bogusławę Bonter – Mazek, na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu.

REKLAMA

Mł. insp. Bogusława Bonter – Mazek, w policji służy od 1989 roku. Swoją pracę rozpoczynała w Komendzie Rejonowej Policji Szczecin nad Odrą w strukturze dochodzeniowo – śledczej. Przez 5 lat była naczelnikiem Sekcji Dochodzeniowo - Śledczej, a następnie przez 2 lata była zastępcą komendanta w Komisariatu Szczecin nad Odrą. Od 2001 r. do 2006 r. pełniła funkcję komendanta Komisariatu Policji Szczecin Pogodno. Natomiast od 2006 r. do 2010 r. kierowała Komendą Powiatową Policji w Nowej Soli.

KPP Myślibórz Agnieszka Strzemecka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież