sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek
Kolejne dary od Lionów
W dniach 25-26 lutego 2010, Lions Club w Barlinku ponownie otrzymał dary od Lionów z Kolind w Danii. Jest to kontynuacja współpracy nawiązanej za pośrednictwem Hotelu Barlinek. W nieodpłatnym transporcie darów do  Barlinka bardzo pomogła klubowi Pani Ewa Dzierbunowicz - Prezes firmy HA CON.

Tą drogą składamy Pani Prezes serdeczne podziękowania. Tym razem otrzymaliśmy: 33 łóżka sterowane elektrycznie, 5 podnośników akumulatorowych do podnoszenia i transportu osób bezwładnych, 5 wózków akumulatorowych, 6 wózków inwalidzkich, 25 "chodaczków-balkoników" dla osób z kłopotami w poruszaniu się, ponadto kule i laski w ilości kilkadziesiąt szt. Sprzęt jest używany, sprawny i wymaga jedynie drobnych napraw i dezynfekcji po transporcie.

REKLAMA

Na zebraniu klubowym w dniu 02.03.2010r. członkowie klubu postanowili przekazać: 15 łóżek i 2 podnośniki szpitalowi w Barlinku, 10 łóżek i 2 podnośniki Hospicjum Domowemu w Policach za pośrednictwem polickiego Lions Klubu, a pozostały sprzęt jest sukcesywnie rozdawany osobom zgłaszającym się indywidualnie lub za pośrednictwem ich bliskich.

Image
Załadunek darów

Pragniemy podkreślić, że wszystkie dary przekazujemy nieodpłatnie. Zapłatą, a raczej nagrodą dla nas jest uśmiech i przysłowiowy uścisk dłoni obdarowanych.

Image
Po załadunku w 5 st. mrozie, uśmiechamy się do gorącej herbatki

Myśląc o przyszłości, nawiązujemy kontakty z sołtysami naszej Gminy, w celu właściwego rozpoznania potrzeb ludzi i dostosowania do nich asortymentu przywożonych darów.

Image
Przygotowanie do rozładunku w Barlinku

W drugiej wyprawie do Danii uczestniczyli: Zosia, Benia z mężem Fredkiem, Tadeusz i Eugeniusz. Nad właściwym załadunkiem darów czuwał Pan Mirek, kierowca ciężarówki.

Tekst i zdjęcia E. Drozdowski

Dary od Lionów z Danii >>

Image
Czerwone kropki - tam docierają dary Lionów z Kolind

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież