BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Świetny występ Kasi Mieczkowskiej
Już tydzień temu zapowiadaliśmy występ Kasi Mieczkowskiej w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz”. Kasia jest wieloletnią tancerką Formacji Słońce - Słoneczna Gromada, z którą osiągała największe sukcesy. Dziś trzymaliśmy mocno kciuki za jej dobry występ i uznanie wśród jurorów, którymi byli: Augustin Egurrola, Michał Piróg i Anna Mucha oraz widzowie.

Nasza faworytka pokazała świetny taniec i duże umiejętności. Jej występ znalazł uznanie i Kasia leci do Tel Awiw-u aby wraz z grupą wyłonioną podczas eliminacji doskonalić swoje umiejętności przed kolejną rundą.

REKLAMA

Gratulujemy również Państwu Mieczkowskim sukcesu córki w programie. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne udane występy i ... może sukces w finale!

{jgflv file:=[kasia.flv] width:=[320] height:=[240] autostart:=[false]}

Nagrodą dla zwycięzcy jest prawo wyjazdu do renomowanej światowej szkoły tańca oraz stypendium w wysokości 100 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.