BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Rekrutacja trwa do 31 marca!
Centrum Nauki i Biznesu Żak, to największa ogólnopolska sieć szkół policealnych w Polsce, jesteśmy już w 63 miastach i nadal się rozwijamy. Szkoły Żaka posiadają uprawnienia szkoły publicznej co jest kwestią istotną, ponieważ słuchacz ma gwarancję, że program nauczania jest zgodny z wymogami Ministerstwa Edukacji, poświadczony dyplomem ukończenia.

Nauka w szkole odbywa się w systemie zaocznym. Forma tego typu kształcenia ma przed sobą przyszłość, ponieważ stanowi idealne rozwiązanie na podniesienie swoich kwalifikacji, a co za tym idzie zwiększenie atrakcyjności w oczach pracodawcy. Szkoda nie skorzystać! Biorąc pod uwagę fakt, że nauka jest za darmo – mówi Michał Staniszewski specjalista ds. marketingu w Gorzowie Wielkopolskim.

Oddział w Gorzowie działa od 2004 roku. Zajęcia – teoretyczne i praktyczne - prowadzone są w budynku Medycznego Studium Zawodowego przy ul. Dowgielewiczowej. Wszystko jest tak przygotowane, aby słuchacze mieli komfort nauki – Co roku mamy kilkuset słuchaczy. Wśród nich są zarówno młodsi jak i starsi. Nie ma u nas  żadnych ograniczeń wiekowych – dodaje Michał Staniszewski. Nasza szkoła na bieżąco śledzi rynek pracy i oferuje popularne kierunki;  Absolwent szkoły policealnej posiada nie tylko wiedzę zawodową, jego mocną stroną jest również doświadczenie zdobyte dzięki praktykom zawodowym.

REKLAMA

Wśród strategicznych kierunków prowadzący gorzowskiego Żaka wymieniają informatykę administrację i spedycję. Właśnie te cieszą się największym zainteresowaniem. Na te zawody niezmiennie od lat jest ogromny popyt- zauważa M. Staniszewski.  Nasze szkoły mają jeden podstawowy plus - uczą zawodu, a co za tym idzie uczą fachowców.

Centrum Nauki i Biznesu Żak Elastycznie reaguje na potrzeby firm odnośnie organizacji kursów i szkoleń. Oferta nie obejmuje jednak tylko firm, każdy kto ma pasję, chce poszerzać swoje zainteresowania może się do nas zgłosić. Kursy kończą się uzyskaniem certyfikatów.

Image

Słuchacze szkoły Żak, korzystają z szeregu korzyści. Łączymy przyjemne z pożytecznym – mówi Michał Staniszewski,  oprócz nauki w szkole oferujemy naszym uczniom również szereg zniżek u partnerów, których liczba systematycznie się powiększa. Dzięki rabatom można taniej, zjeść, ubrać się, wyjść z przyjaciółmi na piwo oraz bawić się na imprezach organizowanych dla słuchaczy. Zapraszamy wszystkich chętnych do sekretariatu szkoły mieszczącego się przy ulicy Sikorskiego 8, bądź na naszą stronę internetową www.zak.edu.pl

[Artykuł sponsorowany]

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.