BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kolejny raz to samo przejście
O tym, że z każdym dniem coraz bardziej staje się niebezpieczne poruszanie po mieście, świadczą zdarzenia drogowe. Wczorajszej nocy, doszło do kolejnego wypadku na przejściu dla pieszych, w sąsiedztwie hotelu City Park Barlinek. Poprzednim poważnym zdarzeniem w tym miejscu, było potrącenie kilku pieszych, w dniu odsłonięcia pomnika Jana Pawła II.

Tym razem, także w nocy, na tym samym przejściu potrącona została, przez policyjny radiowóz, 16-letnia dziewczyna. Jak udało nam się dowiedzieć, policjanci jechali udzielić pomocy swojemu koledze, którego chwilę wcześnej próbował przejechać nietrzeźwy kierowca.

Jechali z włączonymi migającymi światłami i na sygnale dźwiękowym. Mieli na to pozwolenie dyżurnego policji. Niestety na przejściu dla pieszych potrącili dziewczynę. Ta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do gorzowskiego szpitala. Na miejscu nieszczęśliwego zdarzenia przybył prokurator, pod nadzorem, którego wykonywane są wszystkie czynności wyjaśniające całą sprawę.

REKLAMA

My ze swojej strony możemy tylko apelować. Uważajmy podczas przechodzenia przez jezdnię. Często można spotkać na niej jadącą na sygnale karetkę do szpitala, czy też policyjny radiowóz. Musimy zdawać sobie wtedy sprawę, że pojazd taki ma pierwszeństwo. Zatrzymajmy się lub, jeżeli jedziemy samochodem, spróbujmy zjechać na bok. Kilka sekund nas nie zbawi.
Js

Materiał video >>

Uwaga:
Zdjęcia z wypadku, który miał miejsce 22. pażdziernika 2008r. zostały usunięte na telefoniczną prośbę czytelniczki. 

 

***

Od Redakcji:

Pragniemy zaznaczyć, że kilkakrotnie byliśmy już proszeni o zablokowanie komentarzy pod artykułami z wypadków zarówno przez rodziny osób poszkodowanych jak i czytelników. Pisząc komentarz pamiętajmy, że może on sprawić komuś przykrość po stracie bliskiej osoby. Przypominamy, że Agata znajduje się w gorzowskim szpitalu - ma poważny uraz głowy. Jej stan jest stabilny, ale wciąż ciężki.

 

Dziękujemy za informację telefoniczną o wydarzeniu naszej czytelniczce.

 

Są wydarzenia, przy których nie ma reporterów. Są fakty, których nie znamy. Jeśli byłeś świadkiem ważnego zdarzenia - napisz maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., SMS-a, zrób film lub zdjęcia komórką i wyślij nam informację pod numer: 503 332 655.

 

Z uwagi na okres świąteczny zdecydowaliśmy o wyłączeniu w dniach 3-5 kwietnia 2010 możliwości komentowania. Życzenia świąteczne zostały przeniesione do aktualności. W celu poprawy bezpieczeństwa, wiosną 2009 nad wszystkimi przejściami dla pieszych na głównej ulicy Barlinka zostało wzmocnione oświetlenie uliczne.

 

***

Apel 
Uprzejmie proszę o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wypadku drogowego zaistniałego w piątek 02 kwietnia 2010r. w Barlinku na przejściu dla pieszych pod hotelem "City Barlinek", w którym została poszkodowana moja córka Agatka Ochnio. Policja nie jest w stanie dotrzeć do ludzi uczciwych mających wiedzę o tej tragedii. Proszę o tel. na nr 601156135 lub 603755476.
Dziękuję
 
Nieścisłości dotyczą słyszalności sygnałów dźwiękowych lub ich braku na całej trasie przejazdu radiowozu.

Marta Ochnio

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.