BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dwa Podwórka
Poniedziałek straszy, a następne dni w tygodniu irytują pracujących, aż do nastania radosnego weekendu. „Dwa Podwórka w dni robocze po 15:00” to kolejna już (szósta) płyta Dwóch Podwórek, która powstała na bazie subiektywnych odczuć i refleksji człowieka uwikłanego w codzienność.

Image mp3

Oto owoce dwóch lat poszukiwań i przeżyć, wynik entuzjastycznych twórczych euforii i paskudnych stagnacji, które zostały uwiecznione w jedenastu utworach. Muzycznie płyta jest dość zróżnicowana, bo - choć to undegroundowy hip-hop - nie brakuje na niej eksperymentów i inspiracji: czy to współczesną muzyką elektroniczną, czy też korzennym funkiem.

REKLAMA

Utwory zostały wzbogacone i uzupełnione o fragmenty kronik filmowych, pochodzących z przesyconego kultem pracy okresu PRL-u. Za muzykę na płycie i wszelką obróbkę dźwięku odpowiada podobnie jak w przypadku poprzednich produkcji Tłusty, za teksty i rap odpowiada Wojtas.

Oto utwór, który jako pierwszy pojawił się w sieci i zwiastował nadejście nowej produkcji.

{jgmp3 file:=[2p.mp3]}

Zachęcamy również do pobrania płyty: link1 lub link2 

Image

Po wszelkie aktualności i dodatkowe informacje zapraszamy na myspace.

Zapraszamy również do zapoznania się z poprzednim wydawnictwem Dwóch Podwórek pt. "STAROPODWÓRKOVER". Oraz jeszcze starszym "PLACEM ZABAW".

Image

Oprócz tego chłopaki nagrali jeszcze płyty:
„Spójrz w gwiazdy i weź głęboki oddech”
„Zakaz wjazdu na podwórko”
„Po raz pierwszy”

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.