Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Znowu kopią?
Całkiem niedawno oddano do użytku wyremontowana ulicę jeziorną. Jednak wczoraj, 15. kwietnia, znowu pojawili się na niej robotnicy. Zrywali nowo położony asfalt. Przyglądający się pracy mieszkańcy różnie to komentowali.

Zapomnieli o ułożeniu przejścia dla pieszych, to jedna z teorii. Druga mówiła o spowalniaczu. Ktoś inny mówił, że wracają stare czasy. Jedni robią swoje, drudzy też. Tylko nikt nikogo o niczym nie informuje. Byleby tylko była robota. 

Js

REKLAMA

Już wiemy, co robione jest na ul. Jeziornej. Przejścia dla pieszych. Szkoda tylko, że panowie, którzy to robią zapomnieli o prawidłowym poinformowaniu o tym. Jeden znak przy tzw. Domu Chińskim zdaje się psu na budę. Kierowcy wyjeżdżający z hotelu Barlinek, muszą jechać pod prąd. Podobnie samochody jadące od strony szkoły podstawowej i średniej.

Żadnego innego znaku ostrzegawczego na tej ulicy nie postawiono. Oby wspomniane przejścia powstały jak najszybciej. Zanim dojdzie tam do wypadku.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież