BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Parkowanie bez wyobraźni
Wiele się mówi i pisze o kierowcach, którzy bezmyślnie zostawiają swój samochód zastawiając bramy, podjazdy i inne samochody prawidłowo zaparkowane. Samochód pozostawiony na chodniku powinien zostawić 1,5 metra przejścia dla pieszych, tym czasem są to niekiedy centymetry.

Na załączonym zdjęciu wózek z dzieckiem został zablokowany przez „inteligentnego” kierowcę. Tylko dobra wola przechodnia pomogła w przeniesieniu wózka matce przez schody. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć o takich zdarzeniach.

REKLAMA

Panie i panowie kierowcy więcej myślenia za kierownicą.

GP

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.