Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Autodranie robią, co chcą!
Jazda po mieście staje się coraz bardziej trudna. Zwiększa się liczba samochodów. Różnego rodzaju prace ziemne i budowlane, też skutecznie się do tego przyczyniają. Są jednak kierowcy, którzy za nic mają m.in. znaki drogowe.

Parkują, gdzie im się żywnie podoba. Na prośbę naszych czytelników będziemy to pokazywać - parkowanie na zakazach, chodnikach, trawnikach i na wąskich osiedlowych uliczkach.

REKLAMA

Zwracamy się też z prośbą. Zrobiłeś zdjęcia autodrania, obojętnie telefonem komórkowym czy aparatem fotograficznym, prześlij je do naszej redakcji. My je opublikujemy. Może w ten sposób poprawimy bezpieczeństwo w ruchu drogowym, na terenie miasta.

Image

Image  Image
ul. Kościelna - zdjęcie nadesłane przez naszego czytelnika, dziękujemy 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.