Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kiermasz ozdób świątecznych
W dniu 07.12.2010 r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 “Pod Topolą” w grupie 4- latków ”Kotki” odbyło się spotkanie pt. ”Mama i ja”. W świątecznej atmosferze, wzięły w nim udział mamy przedszkolaków.

 

Wszyscy wspólnie się bawili podczas różnych zabaw integracyjnych. Były pląsy, piosenki, zagadki, opowieść ”o nieco zmęczonym Mikołaju”. Mamy wspólnie z dziećmi wykonywały kartki świąteczne oraz napisały list do Mikołaja.

REKLAMA

Podczas spotkania odbył się również kiermasz ozdób świątecznych, którego dochód został przeznaczony na wyposażenie placu przedszkolnego. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za ich hojność oraz przygotowanie słodkiego poczęstunku. Do udziału w kiermaszu włączył się Rajan. N., były wychowanek naszego przedszkola, któremu składamy serdeczne podziękowania.

Dyrekcja oraz Panie i Dzieci z grupy „Kotki”

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież