Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa z wizytą u dzieci

10 grudnia Królowa Puszczy Barlineckiej Monika Kuzdak odwiedziła dzieci przebywające na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Barlinku. Towarzyszyła jej barlinecka pisarka Jolanta Karasińska. Spotkanie to odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze i miejmy nadzieję, że choć na chwilę dzieci zapomniały, że znajdują się w szpitalu.

 

Wspólnie z Panią Jolą czytały bajki, odpowiadały na rymowane zagadki a cały oddział otrzymał książeczkę „Jak kropelki” z autografem autorki.

REKLAMA

Królowa podarowała wszystkim dzieciaczkom słodycze i świąteczne kartki z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież