Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
VI Turniej Gry w Kręgle
 Już od sześciu lat na początku grudnia członkowie LC Barlinek wraz z rodzinami organizują TURNIEJ GRY W KRĘGLE. Rywalizują dwie drużyny: żeńska i męska, a nagrodami są przechodnie puchary Prezydenta LC Barlinek.

 

Tegoroczny turniej odbył się 03 grudnia tradycyjnie w naszej lokalnej kręgielni. Gośćmi byli członkowie LC RAINBOW BRIDGE oraz LC Jantar ze Szczecina a także już po raz drugi  LC Police. Otwarcia turnieju oraz przywitania uczestników dokonał panujący obecnie prezydent LC Barlinek Bartosz Bogusław.

W trakcie rywalizacji lionów LC Barlinek zaprezentował uczestnikom kalendarz na rok 2011, z którego całkowity  dochód przeznaczony jest na realizację programu "BRATEK- zbudujmy im przyszłość". Kilka słów o projekcie, którego Patronat objął LC Barlinek, a także finansowe wsparcie uchwałą Konwencji krajowej potwierdziły wszystkie kluby w Polsce wypowiedziała członkini LC Barlinek i jednocześnie Prezes Stowarzyszenia BRATEK Zofia Sobczak, przedstawiając założenia projektu oraz zapraszając gości następnego dnia, na plac budowy ośrodka.

REKLAMA

Miłym akcentem było wystąpienie przedstawiciela z LC Rainbow Bridge, który przekazał informację o przekazaniu 4 tyś. zł, z dochodu imprezy organizowanej przez ten klub w Szczecinie, na realizację projektu "BRATEK", jednocześnie deklarując, że nie jest to ostatnia wpłata.  VI Turniej o puchar Prezydenta LC Barlinek wygrała wśród Pań: Zofia Sobczak, a wśród Panów: Kazimierz Pytel.

Zatem, integracyjne spotkanie klubów w barlineckiej kręgielni było owocne, pełne humoru i serdeczności, czego wszystkim życzymy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2011 Roku.

Image

Chętnych do nabycia kalendarzy 2011 LC Barlinek  prosimy o kontakt z  członkami LC Barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież