Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Dawcy Szpiku
12 grudnia w Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” podczas Dnia Dawcy Szpiku odbyła się rejestracja potencjalnych dawców. Tą ważną decyzję, mogącą uratować życie wielu ludziom, podjęło 83 mieszkańców Barlinka. Cały proces rejestracji i pobierania krwi do badań trwał tylko kilka minut. Warto było je poświęcić, aby móc podarować komuś nowe życie.

 

Całą akcję rejestracji dawców w Barlinku zapoczątkowano w listopadzie, podczas koncertu dedykowanemu choremu na białaczkę i czekającemu na przeszczep Wojtkowi Dzwonkowskiemu.  Pamiętaj, jeśli się zdecydowałeś na rejestrację w bazie dawców, nie rezygnuj z tego. Tym posunięciem możesz odebrać komuś nadzieję na dalsze życie.

REKLAMA

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Barlinka, którzy tego dnia podjęli decyzję o rejestracji w Bazie Dawców Komórek Macierzystych a tych, którzy z różnych powodów nie mogli przyjść i oddać krwi do badań zachęcamy do odwiedzenia strony www.dkms.pl, gdzie czekają szczegółowe informacje o akcji.

W akcji rejestracji dawców w Barlinku wzięła udział Agnieszka Wanowska a także wolontariusze, pielęgniarki i lekarze. Mamy nadzieję, że dzięki takim dniom jak ten, znajdzie się dawca szpiku dla Wojtka i innych osób czekających na przeszczep.

M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież