Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Naciągacze znowu w akcji
W ostatnich dniach wiele firm z Barlinka otrzymało pocztą ofertę aktualizacji danych na 2011 rok w Polskim Rejestrze Internetowym. Nieuważny czytelnik wypełni formularz i wyśle go pocztą w nadziei, że popularność firmy w internecie przełoży się na większe zyski firmy.

Tymczasem:
- po kilku dniach firma otrzymuje fakturę na kwotę 958 euro (prawie 4000 zł) +VAT z terminem płatności 14 dni
- podpisanie formularza jest równoznaczne z podpisaniem umowy na 3 lata
- można odwołać zlecenie jedynie w ciągu 14 dni
- dla umowy obowiązuje prawo niemieckie

REKLAMA

Konkluzja:
Jeżeli chcesz wyrzucić kilka tysięcy złotych na reklamę, to jest wiele lepszych sposobów niż współpraca z firmą, która na wielu portalach internetowych ma wyrobioną negatywna opinię, a jej działalność na polskim rynku traktowana jest jako czyste naciągactwo.

MK

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież