Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Horror przy wyjeździe z miasta
Kilka godzin, w piątek 17. grudnia, była praktycznie nie przejezdna ulica 31 Stycznia i Szosa do Lipian. Śnieg, a pod nim lód sprawił, że ciężarówki nie radziły sobie z podjazdem na 31 Stycznia. Jakby tego było mało, w godzinach popołudniowych dwa samochody ciężarowe całkowicie ją zablokowały.

Zbyt wąska jezdnia sprawiła, że ciężarówko oparły się o siebie. Dopiero ciężki sprzęt sprawił, że udało się je ruszyć z miejsca. Mimo tego pozostałe samochody i tak miały trudności w pokonaniu trasy. Nie pomagały łańcuchy założone na koła.

REKLAMA

Za oknami znowu pada śnieg. Opisana droga, jest drogą wojewódzką. Na piaskarki i pług pewnie znowu trzeba będzie długo czekać. Bo dogadać się, żeby miasto je odśnieżało pewnie nie ma szans. Cierpią na tym zarówno mieszkańcy Barlinka ja i kierowcy, którzy muszą przez nie przejechać.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież