Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Problemy na 31 Stycznia
W miniony piątek, 17. grudnia, przez kilka godzin była nie przejezdna ulica 31 Stycznia. Pisaliśmy o tym na naszych stronach. Kolejny opad śniegu sprawił, że sytuacja się powtarza. Dzisiaj, 20. grudnia, znowu wspomniana ulica jest zablokowana. W związku z tym korki tworzą się już na Rondzie Bankowym.

Ciężko przejechać ul. Tunelową i Podgórną. Jak długo to potrwa? Wiedzą o tym pewnie tylko wojewódzkie służby drogowe, których na naszych ulicach nie widać.
Js 

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież