sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Opinie czytelników
Przetłacza nas obecny rząd i sytuacja w kraju. Zamiast iść do przodu cofamy się. Teraz to już nie wiadomo kto jest kim.  Zaufanie to uczucie, które staje się nam obce. Każdy kolejny dzień to kolejne przykre niespodzianki i tematy, które ranią uczucia większości Polaków. To właśnie dlatego młodzi ludzie szukają „spokojnej przystani” w innym kraju.

 

Niestety, duża część rządzących niszczy bez skrupułów naszą wolność. Coś, na co czekaliśmy tyle lat powoli zanika. Szacunek do obywatela i upragniona demokracja. Aż strach pomyśleć co będzie dalej... Szukanie wytchnienia w kulturze to najlepszy sposób na przetrwanie tego ciężkiego okresu. Nie wiem tylko na jak długo? Ile jeszcze czasu będzie cierpieć duma naszego narodu?  Jak długo Little Big Brother sięgać będą szczytów absurdu? W atakach, pomówieniach i donosach. Jak długo politycy będą leczyć swoje kompleksy? Kto jeszcze będzie musiał odpowiadać na rzucane wciąż pomówienia? Kiedy przestanie się Tam wyznawać zasadę polityki: kto nie jest z nami jest łotrem?

Sytuacja obecna przypomina trochę wojnę domową: Hurra! W imię narodu wybijemy w końcu samych siebie. Szkoda, że społeczeństwo obdarzyło zbyt wielu nieudanych polityków takim zaufaniem... Zmieńmy to. Nie przechodźmy obojętnie obok problemu. Zróbmy wszystko, żebyśmy byli dumni z naszego kraju. Chodźmy wszyscy na wybory….

Image  Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież