BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Opinie czytelników
Kiedy gimnazjalista wybiera w swoim podaniu do Liceum że chciałby kontynuować naukę jezyka niemieckiego i równocześnie rozpocząć naukę języka angielskiego bo zamierza pójść na studia o profilu anglistyka to chyba jest jasną rzeczą, że nie ma sensu upychać tej osoby do klasy z językiem francuskim prawda???

 

Zastanawia mnie na jakiej zasadzie ZSP w Barlinku ustala rekrutacje ucznia do klasy z językiem: francusko-niemieckim lub francusko-angielskim. Czy nie byłoby prościej utworzyc klasy z językami: angielski-niemiecki i ewentualnie francuski?

Reasumując po rozmowie z uczniami dochodzę do wniosku, że nie ma sensu nauki jezyka francuskiego ze względu na bardzo małe zainteresowania i plany uczniów związane z ich przyszłością. A wolnych etatow nie możemy upychać jakim kolwiek nauczycielem języka obcego, może więc wróćmy do czasów ZSRR i nauczajmy jezyka rosyjskiego obowiązkowo...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.