BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tragedia w Pełczycach

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na jeziorze Panieńskim, w Pełczycach. Utopił się w nim 8 - letni chłopiec, który próbował wejść na lód. Tragedia rozegrała się tuż przy brzegu. Niestety w pobliżu nie było nikogo, kto pomógłby chłopcu.

Wiadomość tą podajemy jako ostrzeżenie. Jeszcze dwa dni temu na jeziorze Barlineckim widać było wędkarzy. Ostrzegamy, że lód na nim jest coraz cieńszy. Oby i tutaj nie doszło do tragedii.
Js

REKLAMA

Komentarze

Guest

Ten chłopiec to był mój starszy przyjaciel Kamil miał 8 lat a ja 6. To takie straszne że to giedys się przytrafiło władnie mu tak bardzo mi przykro

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.