Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zawody Sportowe
Dnia 19 września w Prenzlau na stadionie Uckerstadion odbyły się
IX INTEGRACYJNE LEKKOATLETYCZNE ZAWODY SPORTOWE.
Wraz z młodzieżą pełnosprawną w festynie brali udział lekkoatleci z lekkim stopniem upośledzenia oraz na wózkach inwalidzkich.

Każdy uczestnik zawodów musiał wystartować w tzw. trójboju, czyli w biegu (w tym wypadku na 75m), skoku w dal oraz rzucie piłką palantową (dziewczęta), pchnięcie kulą (chłopcy). Zwycięzcą w danej kategorii wiekowej była osoba, która uzyskała największą ilość punktów w trzech konkurencjach. Młodzież z Barlinka godnie reprezentowała nasze miasto i uzyskała następujące wyniki:
Mateusz Kowalewski -I miejsce w kategorii 14-18 lat
Dominika Dzięcioł - II miejsce w kategorii do 9 lat
Alicja Stawicka - II miejsce w kategorii 14-18 lat
Piotr Kawka - II miejsce w kategorii 10-13 lat
Maja Mikołajczyk - III miejsce w kategorii 14-18 lat

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkową koszulkę, medal, słodycze oraz gorący posiłek. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni i dumni ze swoich osiągnięć sportowych.

Nasze miasto reprezentowali: Pawłowska Aleksandra(Sp4), Dzięcioł Dominika(SP1), Kawka Piotr(SP4), Mikołajczyk Maja(PG2), Stawicka Alicja(PG2), Szol Dagmara(PG2), Kaliszuk Katarzyna(PG2),Płocińska Paulina(PG2), Dowejko Sonia(PG2), Lewandowska Marta(PG2), Pyrek Anna(PG2), Hatłas Rafał(PG2),Zych Adam(PG2), , Cwenarkiewicz Szymon(PG2),Niżiński Radosław(PG2), Sutkowski Marcin(PG2), Kowalewski Mateusz(PG2) oraz opiekunowie pan Dzięcioł Piotr i Sielski Artur (nauczyciele wychowania fizycznego w PG2).

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież