pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Festyn parafialny w Mostkowie

W niedzielę, 1. maja, podczas mszy świętej odbyła się instalacja relikwii błogosławionego księdza Michała Sopoćki, w ścianie kościoła parafialnego w Mostkowie. Po mszy odbył się festyn parafialny, który zgromadził wielu mieszkańców wioski.

 

W jego trakcie wypuszczono w niebo balony, które upamiętniły wyniesienia na ołtarze Jana Pawła II. Można było spróbować pieczonego dzika. Wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los wygrywał. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy.

REKLAMA

Było ciasto, upieczone przez miejscowe gospodynie. Chętni mogli dać pomalować sobie twarz. A wszystkim biorącym udział w festynie, przygrywał zespół muzyczny. Festyn odbył się w sąsiedztwie remizy ochotniczej straży pożarnej. Dlatego strażacy, pod okiem komendanta i sołtysa Romana Wilka, uwijali się przy jego organizacji i przebiegu, jak przy pożarze.
Js

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.