Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Festyn parafialny w Mostkowie

W niedzielę, 1. maja, podczas mszy świętej odbyła się instalacja relikwii błogosławionego księdza Michała Sopoćki, w ścianie kościoła parafialnego w Mostkowie. Po mszy odbył się festyn parafialny, który zgromadził wielu mieszkańców wioski.

 

W jego trakcie wypuszczono w niebo balony, które upamiętniły wyniesienia na ołtarze Jana Pawła II. Można było spróbować pieczonego dzika. Wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los wygrywał. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy.

REKLAMA

Było ciasto, upieczone przez miejscowe gospodynie. Chętni mogli dać pomalować sobie twarz. A wszystkim biorącym udział w festynie, przygrywał zespół muzyczny. Festyn odbył się w sąsiedztwie remizy ochotniczej straży pożarnej. Dlatego strażacy, pod okiem komendanta i sołtysa Romana Wilka, uwijali się przy jego organizacji i przebiegu, jak przy pożarze.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież