Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Przyjaciele Przedszkola
Już po raz siódmy w Przedszkolu Miejskim nr 1, odbyła się uroczystość wręczenia medalu „Przyjaciel Przedszkola”. W tym roku wyróżnieniem tym uhonorowano portal internetowy Barlinek24.pl, oraz Krzysztofa Izdebskiego, pracownika Nadleśnictwa Barlinek.

W imieniu portalu, nagrodę odebrał Mirosław Kaliszuk. Obaj panowie, zanim zostali udekorowani medalami, musieli wypić po szklance soku cytrynowego. Dopiero po tej czynności, na ich szyjach zawisły wspomniane już medale. Obaj wpisali się także do pamiątkowej księgi.

REKLAMA

W części artystycznej, przed gośćmi, wystąpiły przedszkolaki. A oglądali je nie tylko nowo mianowani Przyjaciele Przedszkola, ale także osoby, które tytuł ten otrzymały w latach poprzednich. Na widowni nie zabrakło także rodziców maluchów. Spotkanie przygotowała Teresa Woźniak, wraz z innymi opiekunkami dzieciaków. A te za swój występ zostały nagrodzone koszem słodyczy, ufundowanym przez burmistrza, w imieniu którego wręczył je Zdzisław Kik.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież