Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mój Barlinek
Jesień, to oprócz wiosny najpiękniejsza pora roku. Nasz Barlinek ozdobiony jej barwami i żywym blaskiem słonecznych promieni zachwyci każdego. Jesień, to także nowe - zmiany, których latem nie zauważyliśmy.

Nowo wybudowane pensjonaty razem z jesiennym słońcem, przyczyniają się do ozdoby naszego miasta. Swą urodą dodaje blasku rynkowi wyremontowana Apteka, a i swój udział zaznacza "Hotel na rogu". To tylko malutki fragmencik jesiennych barw w centrum Barlinka. Dalej, w kierunku Starego NETTA nowy sklep ELMATU.

Zapraszam na spacer po Zydlungu, zachęcają do tego odremontowane i nowe domki, czyste chodniki i ulice, a spacerując po Górnym Tarasie nie sposób nie zauważyć budowy nowych mieszkań, nowych elewacji istniejących bloków i rozpoczęcia budowy przez S.M. PIAST nowego parkingu. Trafimy też na rozpoczętą w pobliżu przez BTBS Barlinek nową inwestycję - budynek wielorodzinny Widok 9.

 {jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/wiktor/]  title:=[Foto: WIKTOR] cols:=[4]}

Ciąg dalszy nastąpi...
www.wiktor.barlinek.biz.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.