Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 17 maja 2024r.   imieniny: Herakliusz, Sławomir, Wiktor

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlinek magicznym miejscem...
Że Barlinek jest magicznym miejscem wiedzą doskonale wszyscy mieszkańcy. Szczególnie doceniają to turyści i goście, którym udało się spędzić w naszym mieście choćby jeden-dwa dni. W głosowaniu internautów na najpopularniejszym portalu informacyjnym – Wirtualna Polska, Barlinek zajął wysokie – czwarte miejsce w rankingu na „najbardziej magiczne miejsce w Polsce”!

Jest to dla nas duże wyróżnienie, ponieważ Barlinek znalazł się wśród takich ikon polskiej turystyki jak Mazury, ulica Mariacka w Gdańsku, Bieszczady, Niedzica, Zamek Czocha czy Karpacz. Miło nam poinformować, że uznanie redaktorów Wirtualnej Polski zyskało zdjęcie Barlinka autorstwa Arkadiusza Stradomskiego, które stało się ilustracją naszego miasta w galerii najbardziej magicznych miejsc.

Image
Foto: Arkadiusz Stradomski - Barlinek24.pl

Zdjęcie zaczerpnięto z Fotografii Czytelników (menu z lewej strony) – galerii znajdującej się na Portalu Barlinek24.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi fotogaleriami – naprawdę warto!

REKLAMA

Szanowna Redakcjo,
 
Bardzo się cieszę, że nasze miasteczko zostało uwzględnione i wyróżnione na 4-tą pozycję wśród wielu zgłoszeń. Informuję, że jest mi z tego powodu podwójnie miło, bo to właśnie Ja..... zgłosiłam nasz magiczny Barlinek, na stronie Facebooka, zaangażowałam w to wszystkich moich Przyjaciół i to Oni mnie wsparli w głosowaniu.

Podobnie czynię, angażując się, włączając wszystkich moich Znajomych z Facebooka i Naszej Klasy by codziennie głosowali na Plac Zabaw w Barlinku. Z punktacją nie jest źle, ale niektóre Miasta depczą nam po piętach.

Pomyślałam sobie, że dobrze byłoby przypomnieć naszym Internautom by pamiętali o codziennym oddaniu głosu. Warto jest brać udział we współzawodnictwie, bo i jest o co.

Niech nasze dzieci barlineckie mają Plac Zabaw, niech aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, niech się rozwijają wszechstronnie, a ruch to zdrowie.

Pozdrawiam serdecznie - Stefania Trajdas

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież