BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlineckie Lato Teatralne

Już po raz 19-sty Barlineckie Lato Teatralne zagości na terenie naszego miasta i sprawi, że zarówno mieszkańcy jak i przybyli goście będą mogli zaznać niecodziennych, teatralnych klimatów. BLT 2011 rozpocznie się w środę 17 sierpnia i trwać będzie do niedzieli 21 sierpnia. Gwiazdą tegorocznego Lata będzie Hanna Śleszyńska, którą zobaczymy w odsłonie „Kobiety Pierwotnej”. Przybędzie również Tomasz Mędrzak, który z Agnieszką Sitek i Piotrem Szwedesem przeniosą nas w świat „Eksperymentu Adama i Ewy”.

Atrakcją będą warsztaty teatralne prowadzone przez Tomasza Mędrzaka, a grupa Djembefola  przybliży świat afrykańskich rytmów, udzielając lekcji grania na bębnach. Wszystko to połączy śpiew, zajęcia plastyczne oraz spotkanie z tańcem w rytmie tanga i tańców żydowskich. W klimaty kabaretowe przeniesie nas „Szarpanina” ze Szczecina, zdobywcy m.in. I nagrody na XXXI Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, kontrastując klimat monodramu , w który przeniesie nas Adam Snarski wraz z Grażyną Kaznowską.

REKLAMA

Nie zabraknie również wrażeń dla najmłodszych widzów. Teatr A3 z Warszawy przeniesie dzieci jak i rodziców w barwny świat „Punch'a i Judy”

Święto teatru w Barlinku nie odbyłoby się gdyby nie wsparcie finansowe i medialne. Organizatorzy serdecznie dziękują następującym instytucjom i osobom za okazałą pomoc: GBS Bank, PEC Barlinek, Stacja Paliw PT Tadeusz Przybyłek, Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Warta, Bank BPS.

W tym roku prowadzona będzie również kampania profilaktyczna „Zażywam tylko dźwięków”.

Image 

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Mamy dla Państwa niezwykłą promocją. Już od wtorku 9 sierpnia tylko do soboty 13 sierpnia będzie można nabyć specjalny PAKIET BONUSOWY na wszystkie spektakle odbywające się na sali widowiskowej BOK podczas tegorocznego Barlineckiego Lata Teatralnego.
Cena takiego pakietu to tylko 35 zł.
Bilety do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Paderewskiego 7, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.
Bilety na pojedyncze spektakle do nabycia od 16 sierpnia w Centrum Informacji Turystycznej oraz przed każdym spektaklem.

Zapraszamy bardzo serdecznie mieszkańców Barlinka i turystów.

 Image

ŚRODA 17 SIERPNIA
Godz 18:00 – sala widowiskowa BOK -  monodram 'bezGRZECH" Grażyny Kaznowskiej. Cena biletu: 5 zł Po monodramie zapraszamy na spotkanie taneczne „Idziemy w tango” prowadzone przez Panią Grażynę Kaznowską - parking przed salą widowiskową BOK Godz 20:00 – sala widowiskowa BOK - Kabaret „Szarpanina” ze Szczecina. Cena biletu: 10 zł
CZWARTEK 18 SIERPNIA
Godz 11:00 – plac przy sali widowiskowej BOK - warsztaty teatralne z Tomaszem Mędrzakiem* Godz 15:00 – Europejskie Centrum Spotkań przy ul. Leśnej -  warsztaty grania na bębnach prowadzone przez grupę bębniarzy – DJEMBEFOLA z Kalisza Pomorskiego Godz 17:30 – Wystawa Artystów Nieprofesjonalnych w Restauracji „Stara Galeria”. Wystawie towarzyszy grający na akordeonie - Ryszard Bernacki oraz grający na skrzypcach - Dawid Dziubiński. Godz 19:00 – sala widowiskowa BOK -  monodram "Męskie zwierzenia - Depresja poporodowa" Adama Snarskiego. Cena biletu: 5 zł Po monodramie zapraszamy na „Wspólne tańce żydowskie”prowadzone przez Panią Grażynę Kaznowską, parking przed salą widowiskową BOK Godz 20:30 – plac przy sali widowiskowej BOK – pokaz warsztatów teatralnych z Tomaszem Mędrzakiem * W wyniku ograniczonej liczby uczestników, zapisu na warsztaty można dokonać w Muzeum Regionalnym przy ul. Niepodległości 17
PIĄTEK 19 SIERPNIA
Godz 15:00 – Rynek Miejski - warsztaty grania na bębnach prowadzone przez grupę bębniarzy – DJEMBEFOLA z Kalisza Pomorskiego oraz warsztaty plastyczne Godz 19:00 – sala widowiskowa BOK -  spektakl „Eksperyment Adam i Ewa” z udziałem Tomasza Mędrzaka, Piotra Szwedesa i Agnieszki Sitek. Cena biletu: 15 zł Godz. 21:00 –  Barlinecki Ośrodek Kultury przy ul. Podwale 9 - wieczór klubowy z udziałem gwiazd SOBOTA 20 SIERPNIA
Godz 15:00 – Rynek Miejski - warsztaty grania na bębnach prowadzone przez grupę bębniarzy – DJEMBEFOLA z Kalisza Pomorskiego oraz warsztaty plastyczne Godz 17:00 – Rynek Miejski -  prezentacja osiągnięć warsztatowych Godz 20:00 – sala widowiskowa BOK - spektakl „Kobieta Pierwotna” z udziałem Hanny Śleszyńskiej. Cena biletu: 25 zł Godz 21:30 - Barlinecki Ośrodek Kultury przy ul. Podwale 9 - wieczór klubowy z Hanną Śleszyńską
NIEDZIELA 21 SIERPNIA
Godz 17:00 – Rynek Miejski - spektakl dla dzieci i rodziców pt. „Punch i Judy” Teatr A3 z Warszawy 

***

Rozdajemy bezpłatne wejściówki na Barlineckie Lato Teatralne

Organizatorzy XIX Barlineckiego Lata Teatralnego zapraszają młodzież uczącą się, która nie może wziąć udziału w proponowanym programie Lata Teatralnego ze względów finansowych o zgłaszanie się do Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Paderewskiego 7. Oferujemy bezpłatne wejściówki na spektakle odbywające się w ramach imprezy.

Prosimy o szybkie zgłoszenia ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Liczymy na zainteresowanie chętnych osób i szeroki udział w imprezie.

Zapraszamy serdecznie!

Centrum Informacji Turystycznej
Barlinek, ul. Paderewskiego 7
tel. 95 7462874

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.