niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dajmy szansę Barlinkowi
Nadchodzi historyczna chwila w dziejach naszego miasta. Mamy kandydata do Sejmu Rzeczypospolitej z „naszej małej ojczyzny”, który w mojej ocenie, dzięki poparciu mieszkańców Barlinka ma realne szanse zostać posłem RP !

Kandydat o którym mowa - Andrzej Potyra – chce swoją pracą i postępowaniem reprezentować nas w stolicy, chce pracować dla dobra gminy i mieszkańców. Pochodzi z Barlinka gdzie chyba wszyscy go znają i wiele domów zna pracę jego firmy budowlanej. Od wielu lat zdobywa doświadczenia w samorządzie, najpierw lokalnym – barlineckim, a następnie powiatowym. Jest znajomym, przyjacielem, kolegą wielu z nas, a co najważniejsze, nie jest „politykierem” tylko „człowiekiem czynu”. Ślady jego aktywności spotykamy w wielu miejscach, ale większość jego działań (jak zawsze w przypadku ludzi zaangażowanych społecznie) nie będzie nigdy zauważona i doceniona. Nigdy nie interesowałem się tym, z jakiej partii jest dana osoba. Moje zaufanie zdobywali zawsze ludzie twórczy i ambitni, którzy zamiast prowadzić zawiłe dyskusje nad problemem po prostu go rozwiązywali.

Jest szansa na skuteczny lobbing w sprawach miasta, a co za tym idzie, korzyści dla każdego z nas. Posiadając swojego przedstawiciela tam, gdzie tworzy się prawo naszego państwa i dyskutuje o jego problemach mamy szansę rozwiązać nasze. Nasze miasto wciąż rozwija się zbyt wolno, a budżet gminy jest zbyt mały, aby dźwignąć wszystkie niezbędne inwestycje. Jest wielce prawdopodobne, że będziemy w stanie za jego pośrednictwem zaakcentować też problemy małych przedsiębiorców, do których Pan Andrzej też należy. Porzućmy uprzedzenia i dajmy sobie szansę.

REKLAMA

Świadomie podkreślam - promujmy Barlinek, promujmy ludzi z Barlinka!! Niech będzie to kandydat Barlinka, a nie tylko jakiegoś ugrupowania z mniej lub bardziej wygadanym przywódcą. Obudźmy w sobie patriotyzm lokalny.

BARLINEK - to mnie rusza !

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/potyra/] cols:=[4]} 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież