niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Konkurs fotograficzny
Dnia 12 października 2007 roku o godzinie 18.00, w kawiarni BOK Panorama, odbyło się rozdanie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie fotograficznym „Zobaczyć niewidzialne”. Organizatorami konkursu był www.barlinek24.pl oraz Redakcja Pulsu Barlinka.

 

Uroczystość miała miejsce w czasie Włoskiego Wieczoru ze Sztuką, którego gospodarzem była Pani Rita Minniti, członek Jury konkursu. W imieniu zwycięzców nagrody w postaci:
- I miejsce – odtwarzacz MP4 firmy OPTIMUS i Pen drive 2 GB PQI
- II miejsce – odtwarzacz MP3 APACER
- Nagrodę internautów - klawiatura + mysz bezprzewodowa Labtec
odebrali członkowie rodzin. Natomiast zdobywca III miejsca, Pan Łukasz Obidowski postanowił przekazać nagrodę w postaci odtwarzacza MP3 APACER na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Barlinku ! Dziękujemy Panu w imieniu dzieciaków !

Dyplomy otrzymali też zdobywcy wyróżnień – Pan Robert Głogowski oraz niestety nieobecny Dawid Bielecki.

Dodatkową nagrodą dla wszystkich uczestników są koszulki z logo naszej witryny internetowej oraz Pulsu Barlinka, które można odebrać w najbliższych dniach w Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku.

Dziękujemy sponsorom konkursu – firmom:
ESTO Sp. z o.o. – producent opakowań kartonowych
JANEX Jan Pawłowski – hurtownia materiałów budowlanych
RESET Mirosław Kaliszuk – komputery i kasy fiskalne

W imieniu organizatorów i sponsorów serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/foto_nagrody/] cols:=[3]} {jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/foto_nagrody2/] title:=[Foto: BOK] cols:=[3]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież