Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
TOUR-SALON 2011

W dniach 19 – 22 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się największe targi branży turystycznej w Polsce - TOUR-SALON 2011. Tradycyjnie już dwa pierwsze dni przeznaczone były dla specjalistów z branży, natomiast sobota – ostatni dzień to czas dla zwiedzających.

 

Tour Salon to najlepsza okazja, aby poznać najnowsze oferty  biur podróży i touroperatorów, wszystkich polskich i zagranicznych regionów, gestorów bazy noclegowej, przewoźników, portali internetowych oraz wydawnictw. Tegorocznym targom towarzyszyły wykłady, seminaria, wystawy a gościem specjalnym był Wojciech Cejrowski.

REKLAMA

Wśród licznych stosik znalazło się również stoisko powiatu myśliborskiego. Gminę Barlinek reprezentowała Królowa Puszczy Barlineckiej, która udzielała informacji na temat atrakcji turystycznych w gminie, fotografowała się z gośćmi targów oraz rozdawała widokówki ze swoimi autografami.

M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież