Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zastrzelił żonę i siebie
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek 10 kwietnia, w Mostkowie. Jeden z jego mieszkańców zastrzelił swoją żonę, a następnie strzelił do siebie, ponosząc śmierć na miejscu. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że mężczyzna był myśliwym i miał w domu broń myśliwską.

Sprawę wyjaśnia policja i myśliborska prokuratura.
Js
 

REKLAMA

List do redakcji:
"Czytam Wasz portal nie od dziś. Mam jedno małe zastrzeżenie- pod dzisiejszą wzmianką o tragedii w Mostkowie są komentarze moim zdaniem co najmniej nie na miejscu. Ja wiem- prawo do wolności słowa itp. ale czy nie uważacie, ze słowa, które ranią powinny być usuwane? Nie znałam rodziny, nie znam, ale jestem w stanie sobie wyobrazić jak mogą się czuć czytając takie słowa. Niby nic a jednak. Myślę, ze warte przemyślenia..."

Od redakcji:
Kiedy kilka miesięcy temu doszło na ulicy Niepodległości do wypadku, w którym ucierpiała mieszkanka miasta, mając właśnie na względzie komentarze, o sprawie nie napisaliśmy. Otrzymaliśmy wiele uwag w tej sprawie. O cenzurze, wybieraniu materiałów, itp. Kiedy piszemy o tym, co dzieje się w Barlinku i okolicy (tzw. kryminałki), okazuje się, że też źle. Wiadomość, którą opublikowaliśmy dostępna jest także na stronach m.in. kilku gazet. Tam nie ma możliwości ingerowania w komentarze.
Js

Myśliwy zastrzelil żonę i siebie >>

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież