Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Gdzie zawiesić ogłoszenie?
Karteczki z różnego rodzaju ogłoszeniami, można spotkać na większości latarń i drzew w mieście. Nie wszystkim takie coś, się podoba. „Jeszcze jakiś czas temu, karteczki z ogłoszeniami drobnymi, typu sprzedam rower czy meble, można było zawiesić na specjalnej tablicy, w pobliżu Gminnej Spółdzielni – pisze do redakcji nasza czytelniczka.

 

Kiedy ta pewnie nakazała tablicę ze swojego terenu zabrać, zrobił się problem. W mieście pozostały tylko trzy niewielkie tablice, przeznaczone do zawieszania nekrologów. Są także słupy ogłoszeniowe, którymi opiekuje się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Na duże plakaty się nadają. Przyklejenie na nich małych karteczek, nie wchodzi w grę. Dlatego ci, którzy chcieliby zawiesić gdzieś niewielkie ogłoszenie, nie mają tego gdzie zrobić. Stąd karteczki można spotkać poprzyklejane do latarni, lub przyczepione pinezkami do drzew.

REKLAMA

Ostatnio chciałam zawiesić ogłoszenie, o poszukiwaniu pokoju do wynajęcia Chodziłam z wypisanym ogłoszeniem i w końcu nigdzie go nie zawiesiłam. Nie chciałam naklejać go na słup, ani przyczepiać do drzew. A praktycznie innej możliwości nie miałam. Przecież nie przyczepię go na tablicy, obok nekrologu. A i do drzewa jakoś mi nie pasowało”.

Takich osób jak nasza czytelniczka, w mieście jest wiele. Może więc warto o nich pomyśleć i gdzieś w mieście ustawić drewnianą tablicę, na której będzie można zawiesić drobne ogłoszenia. Skorzystają na tym ludzie i drzewa.
Js

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież