Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Image
3 potężne siły
Jeśli twoje życie byłoby książką, a ty byłbyś autorem, jak wówczas twoja historia by się potoczyła? Jak żyć, zanim umrzesz? Co musi się zdarzyć, byś stał się łowcą, nie ściganym.. Emocje to największa siła, jaką posiadamy i nikt nie nauczył nas nią władać.

 

To dzięki emocjom jesteśmy szczęśliwi i przez emocje cierpimy. Zbyt często inni określają nasze role, nadają etykiety, tytuły, ramy… a my potem mamy zbyt mało odwagi, by wyjść spoza nich…

Za chwilę poznasz triadę, która kieruje życiem każdego człowieka.. to od niej wiele zależy.. prawie wszystko. Pewna Alicja kiedyś powiedziała: „Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy..”

Gdybym to ja była Alicją, powiedziałabym, że moja tożsamość ewoluowała…  Bo chyba to jest najważniejsze w życiu – rozwijać się. Próbować różnych perspektyw, odgrywać różne role, dystansować i zbliżać.. Uprawiać streching swojego umysłu, rozciągać, uelastyczniać, gimnastykować, eksperymentować. Nie mieszkamy w krainie czarów, ale w Polsce. A czy to będzie kraina czarów? Nie wiem… wiele zależy od siły, którą w sobie masz, by podróżować przez swój czas. Bo ten czas jest tylko Twój nikogo innego. Masz wolność wyboru, więc masz wszystko, czego potrzeba, by czuć się szczęśliwym.

REKLAMA

Tony Robbins określił to jako Triadę, która włada naszymi emocjami, Mariusz Szuba pokazuje te trzy siły na każdej Podróży Bohatera.. Dlaczego? Bo prawdopodobnie nie ma ważniejszych czynników, które określają nasze życie i nadają mu pęd…
1. POSTAWA, FIZJOLOGIA, TO JAK FUNKCJONUJESZ FIZYCZNIE – rytm, w którym bije Twoje serce, oddech, który napełnia Twoje płuca, postawa, którą przybierasz podczas rozmowy z szefem, przyjaciółmi, obcymi ludźmi świadczy o tym, czy czujesz się dumny, pewny siebie, to one dają Ci siłę lub Ci ją odbierają.. Ale to TY decydujesz. To Ty kontrolujesz.

2. KIERUNEK SKUPIENIA, O CZYM MYŚLISZ PRZEWAŻNIE, CO ZAUWAŻASZ IDĄC ULICĄ, CO WYCHWYTUJESZ Z OTACZAJĄCEJ RZECZYWISTOŚCI, TO, CZYM KARMISZ SWÓJ UMSYŁ. Jesteś tym, co jesz i jesteś tym, o czym myślisz… Przypomnij sobie swoje pierwsze zakochanie.. Twoje myśli i serce szalały na samą myśl o niej, o nim.. To, o czym myślisz najczęściej, najłatwiej będzie Ci dostrzec i najszybciej uda Ci się zdobyć, bo wykorzystasz każdą okazję, by to mieć.

Image

3. SŁOWA, DIALOG WEWNĘTRZY, WSZYSTKO CO MÓWISZ DO SIEBIE I INNYCH. Tylko słowa i aż słowa..  Słowa to jedyne narzędzie, które opisują świat, definiują rzeczywistość. Słów używa się jak noża.. Możesz zranić czyjeś serce lub wydobyć anioła z kawałka drewna…

Gdy zmienisz te trzy siły zmienisz swoje życie.. To Ci mogę obiecać!! Tony Robbins podczas jednego z seminarium wspominał czas, gdy jeszcze nie był nikomu znany, czytał wówczas książki z uporem maniaka, biografie wielkich ludzi, książki o rozwoju, poradniki psychologiczne, lecz wciąż mu czegoś brakowało.. nie był na tamten czas przystojniakiem.. ba! Nawet miał niezłą nadwagę.. i wtedy założył trampki i zmusił się do lekkiej przebieżki, potem z każdym dniem dłuższej i szybszej.. To był ten pierwszy krok, który później sprawił, że stał się on doradcą największych osobistości USA, liderem, trenerem, gwiazdą.

Image

Jeśli ruszysz którąkolwiek z sił TRIADY, dwie kolejne włączą się automatycznie. Chcesz przekonać się na własnej skórze, jak to naprawdę działa? Praktycznie techniki, ciekawe zajęcia i warsztaty już 30 czerwca w Barlinku – PODRÓŻ ZDOBYWCY – program imprezy na http://www.iqsukcesu.pl/

Dodatkowo, polecam film, udostępniony wyłącznie portalowi Barlinek24.pl. Myśli mają kierunek, zapraszam do obejrzenia.

Klaudia Pingot

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież