Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
PRO FIGHT 7
Organizacja PRO FIGHT z przykrością informuje, że gala PRO FIGHT 7 planowana na 28 lipca w Barlinku zostaje odwołana z powodu negatywnej opinii Policji w zakresie zapewnienia bezpiecznych warunków imprezy. Pismo jakie otrzymaliśmy w tej sprawie prezentujemy w załączniku(pdf). Osoby, które kupiły bilety na galę mają możliwość ich zwrotu w punkcie sprzedaży.

Wszystkich zawodników, osoby zaangażowane w organizację oraz osoby które wybierały się na galę przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem
Organizacja MMA, PRO FIGHT

***

28 lipca podczas gali Pro Fight 7 wysoki poziom w klatce zapewnią nie tylko zawodnicy ale także sędziowie ringowi którymi będą: Krzysztof Kułak oraz Damian Grabowski. Obaj zawodnicy to ikony Polskiej sceny MMA. Wielokrotnie reprezentowali Nasz kraj poza jego granicami. Krzysztof Kułak w przeszłości sędziował już pojedynki podczas gal Pro Fight, dla Damiana Grabowskiego będzie to debiut w tej roli w oktagonie PRO FIGHT.

 

Oprócz tego na gali PRO FIGHT 7 w roli sędziów zaprezentują się Paweł Ziółkowski (jeden z prekursorów Bjj w Polsce, sędzia sportowy Bjj, Submission fighting, MMA, Full-contact jiu-jitsu i kickboxingu) oraz Paweł Grządzielski. W roli cutmana zaprezentuje się jeden z najlepszych fachowców w Europie, Vahagn Petrosyan (Medyczne Studium Zawodowe w Gnieźnie, Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu).
A jako announcer wystąpi Tomasz Perek (od 2005 komentator największych imprez w Kraju i kilku za ranicą, dla min: Pudzian Team, Strong Man Team Poland, programu Siłacze w TVN).

REKLAMA

Wywiad z Marcinem Zontkiem.
PF - Masz długoterminowy kontrakt z Rosyjską organizacją M-1, dlaczego zdecydowałeś się walczyć w Polsce?
Mam kontrakt jeszcze na 8 walk. Kolejną stoczę w październiku więc do tego czasu coś trzeba robić. Zdecydowałem się ponieważ dostałem dobre pieniądze.

PF - Jak organizacyjnie możesz porównać M-1 z organizacją Pro Fight?
Myślę że organizacyjnie się to pewnie nie różni każda impreza jest przygotowywana w taki sam sposób. Zawodnicy tego nie widzą i oprócz jakiś wywiadów bądź zdjęć nie uczestniczą w organizacji gali.

PF - Czy ostre zasady walki panujące w oktagonie Pro Fight to dla Ciebie plus?
Zasady są dobre zawsze brakowało mi łokci w walce, czasami są dobre okazje na wykorzystanie takich akcji. Odnośnie reszty to też mi to pasuje.

PF - Uważasz że rywal z którym zawalczysz na gali PF 7 to zawodnik lepszy niż Ci z którymi wygrywałeś w Rosji?
Każdy wychodzący do walki jest groźny i niebezpieczny bez wyjątku czy pochodzi on z Rosjii czy z innego kraju. Wychodzę z założenia że każdy czuje i krwawi tak samo.

PF - Organizacja Pro Fight wprowadza wiele nowych elementów, łokcie, stompy oraz sokker kicki, jak sądzisz czy fani MMA są gotowi na te elementy, które wnoszą wiele brutalności do tego sportu?
Pewnie że fani przychodzą tylko po to żeby oglądać efektowne nokauty i dużo krwi. Im więcej krwi tym gala jest lepsza i długo się o niej mówi. Myślę że takie kombinacje pozwolą by długo mówiono ze Pro Fight 7 że to była dobra gala.

Image

PF - Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynałeś od karate shidokan, dlaczego zdecydowałeś się na bardziej przekrojowy trening?
Swoją przygodę zaczynałem w Oyama Karate u Rafała Majdy trenera wielu talentów i myślę że to jemu zawdzięczam to jakim jestem zawodnikiem. Później był shidokan i wiele innych. Teraz trenuje u Krażewskiego który ma pojecie w tym co robi. Czasami jeżdżę do polskiego pitbula by od niego czerpać jeszcze więcej. Jest tam dobra ekipa której dziękuje za dobre spary. A mma trenuje bo lubię walczyć i tylko w tej formule można się sprawdzić i trochę zarobić.

PF - Czy fakt że gala odbędzie się na stadionie pod gołym niebem miał jakiś wpływ na Twoje przygotowania?
Sam dużo trenuję pod gołym niebem, w górach, w lesie, dużo jeżdżę na rowerze do samej walki zrobię ponad 500 km w przeciągu 6 tygodni. Myślę że nie będzie mi to przeszkadzać.

PF - W swojej karierze stoczyłeś już ponad 20 walk. Powiedz skąd bierze się u Ciebie aż taka intensywność startów?
Intensywność bierze się stąd że lubię się napier....ać i to tylko tyle.

PF - Jak spędzasz ostatnie godziny przed walką?
Ostatnie godziny przed walką rozmyślam o różnych rzeczach. Czy zrobiłem dość dobry trening, czy dużo ludzi będzie na gali, co robi moja żona i córka, co będe robił po gali, co będzie gdy znowu wygram czy lepsze propozycje się posypią. Myślę o tym że tyle pracy wkładam w sport a tak naprawdę to i tak nic wielkiego z tego nie mam. Nie mam dobrego sponsora który pozwoliłby Mi na włożenie więcej pracy i co za tym idzie osiągnięcia lepszych wyników. Czasami myślę że na co mi to wszystko. Przed walką każdy człowiek ma różne myśli, ja nie myślę tylko o tym żeby wygrać przedewszystkim, żeby dać dobre show.

Pozdrawiam wszystkich zawodników i fanów MMA

rozmawiał: Adam Jarmoliński

Image

Wywiad z Michałem Tucholski z Międzychodu, który zmierzy się z Jarosławem Krzysztofiakiem z Barlinka.

PF - Wystąpisz w walce otwierającej galę Pro Fight 7. Cieszysz się z tego czy wolałbyś walczyć później?
Cieszę się, że zawalczę w walce otwierającej tak dużą galę.

PF - Twój przeciwnik będzie wspierany przez swoją publiczność. Czy będzie to mialo na Ciebie jakiś wpływ?
Nie, koncentruje się nad tym aby zrealizować swój plan taktyczny na walkę, a publiczność nie robi na Mnie wrażenia.

PF - Swojego debiutu z pewnością nie będziesz wspominał najlepiej. Co poszło nie tak w tej walce?
Nie byłem wtedy dobrze przygotowany pod kątem parteru, ale teraz poświęciłem temu więcej czasu i tego błędu już nie powtórzę.

PF - Jakie są Twoje główne atuty?
Zdecydowanie kondycja.

PF - Dlaczego zdecydowałeś się trenować MMA?
Zawsze chciałem robić coś innego niż gra w piłkę nożną,  a poza tym MMA jest to ciężki sport.

PF - Masz już jakiś gotowy plan taktyczny na walkę czy wolisz improwizować w oktagonie?
Chciałbym aby walka toczyła się w parterze, ale zobaczymy jak się to potoczy.

PF - Co sądzisz o ostrych zasadach walki organizacji Pro Fight?
Każda organizacja ma swoje zasady i muszą się one podobać.

PF - Jak podoba Ci się pomysł organizowania gali na stadionie?
W porządku, mam tylko nadzieję że nie będzie zimno ;)

PF - Czy nie obawiasz się reakcji kibiców gdybyś pokonał "ich" zawodnika?
Nie, sądzę że jeżeli wygrałbym w efektowny sposób to mogą nawet pojawić się brawa.

rozmawiał: Adam Jarmoliński

Wywiad z Marcinem Elsnerem, który zmierzy się Michałem Gutowskim już 28 lipca na gali PRO FIGHT 7.
 
PF - Wszystkie swoje osiem wygranych odniosłeś poddając swoich rywali, skąd u Ciebie tak wielkie umiejętności parterowe?
Przede wszystkim z maty, poza tym oglądam dużo i jaram się ;)

PF - Wielu zawodników stawia sobie za cel znokautowanie swojego przeciwnika, czy dla Ciebie celem jest poddanie rywala ?
Moim celem jest wygrać walkę, jak to zrobię niema większego znaczenia. Dotychczas było tak że poddawałem przeciwników teraz, marzy Mi się efektowne nokaut.

Image 

PF - Czy oprócz startów w MMA, bierzesz udział w zawodach BJJ?
Raz startowałem w BJJ, raz w no gi i kilka razy w ADCC, a jak to będzie w przyszłości nie wiem.

PF - Na gali Pro Fight 7 dozwolone będą także łokcie, stompy oraz sokker kicki, co sądzisz o wprowadzeniu takich technik?
Jestem jak najbardziej za tymi technikami.

PF - W poprzednim roku stoczyłeś aż 5 walk, czy w tym obecnym planujesz podobną liczbę startów?
Pewności nie mam ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku stoczę 3 walki.

PF - Będzie to dla Ciebie debiut w organizacji Pro Fight, jakie opinie słyszałes do tej pory o tej organizacji?
Same pozytywne.

PF - Czego spodziewasz się po swoim pojedynku z Michałem Gutowskim?
Zwycięstwa po dobrej, zaciętej walce.

PF - Jak wyglądały Twoje przygotowania do gali Pro Fight 7?
Trenuję 2 razy dzienne w Radomskim Klubie Taekowndo.

PF - Skąd wziął się Twój pseudonim?
Dawno temu ktoś na złość zaczął Mnie tak nazywać... i tak zostało do dziś.

rozmawiał: Adam Jarmoliński

Niestety z powodu kontuzji Michała Włodarka nie dojdzie do jego pojedynku z Litwinem, Arunasem Viliusem na gali PRO FIGHT 7. Mimo braku tego zestawienia na kibiców czeka i tak 10 zawodowych gal MMA, które zapowiadają się naprawdę efektownie.

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież