środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

0 1 1 1 1 1
Kolejne tytuły Mistrza Polski
W dniach 20-22 lipca na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 17 w lekkiej atletyce. Po raz kolejny tytuł Mistrzyni Polski na 1500m zdobyła Sofia Ennaoui, wyprzedzając drugą zawodniczkę o 18 sekund.

Drugi złoty medal zdobyła sztafeta 4x400m w której najmocniejszym punktem był Patryk Hładuniuk. Patryk dołożył jeszcze brązowy medal indywidualnie na 400m.

O pechu może mówić Piotr Mucha, który biegnąc na dystansie 2000 m z przeszkodami po przebiegnięciu 400m i pierwszego rowu z wodą pękły mu oba kolce które były miesiąc temu kupione. PIOTREK DOBIEGŁ DO METY NA 11 POZYCJI.