Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Bartek wierzy w kolegów
Finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów miał być dla reprezentacji naszych młodzików wielkim świętem, jednak zdobycie złotego medalu przyćmiła groźna kontuzja Bartka Zmarzlika. Zawodnik Stali Gorzów szykuje się już do powrotu do domu i zapowiada szybki powrót do sprawności.

 

www.stalgorzow.pl - Bartek, kiedy zakończy się Twój pobyt w puszczykowskim szpitalu? Jak oceniasz opiekę, którą Cię tu otoczono?

Bartosz Zmarzlik: Ze szpitala wychodzę jutro. Obecnie czuję się dobrze, wszystko jest OK. Muszę przyznać, że marzę już o powrocie do domu. Z tego miejsca pragnę podziękować doktorowi Wasilewskiemu. Dzięki niemu mam w Puszczykowie dobrą opiekę.

- To prawda, że zacząłeś chodzić już o kulach?

Na nogi stanąłem dzień po operacji. Dużo chodziłem wczoraj, a dziś rano też już byłem przejść się kawałek. Noga jest jeszcze spuchnięta, ale nie mam założonego gipsu i już ją zginam.

- A będziesz wspierał kolegów w parku maszyn podczas meczów półfinałowych z Falubazem?

Do Zielonej Góry niestety na pewno nie pojadę. Prawdopodobnie będę obecny na spotkaniu u nas. Wszystko zależy od zdrowia, ale bardzo chciałbym zawitać na tym ważnym meczu.

REKLAMA

- Jaki typujesz wynik dwumeczu z Zieloną Górą?

Wszystko zweryfikuje tor, ale liczę na chłopaków z drużyny. Wierzę, że uda nam się przejść do finału ligi.

- Przed Twoimi kolegami z juniorki - Łukaszem i Adrianem - bardzo ciężkie zadanie. Myślisz, że sobie poradzą?

Będę trzymał kciuki, by osiągnęli dobry wynik i odciążyli drużynę, bo junior jest bardzo ważny. Służę pomocą dla chłopaków, jeśli zajdzie taka potrzeba.

- Jak będzie przebiegał teraz proces Twojej rehabilitacji?

Jutro wracam do domu i zaczynam rehabilitację, choć szczerze mówiąc, nie wiem jeszcze dokładnie jak będzie ona wyglądała. Moim celem jest jak najszybszy powrót do sprawności, bo razem z drużyną chcę rozpocząć cykl przygotowań do następnego sezonu. Być może jeszcze w tym roku pokręcę kilka kółek na torze przy moim domu.

Stal Gorzów

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież