niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Równać Szanse 2007
W ramach projektu Równać Szanse 2007 ,,Tu będę wracać’’ uczniowie i nauczyciele PG nr 2 gościli w Lutówku. W pięknie ustrojonej świetlicy bardzo uroczyście powitał nas sołtys Lutówka pan Eugeniusz Trafalski.

 

Chętni w wieku od 5 lat do 50 wzięli udział w konkursach sportowych; najwięcej emocji wzbudziła rywalizacja w rzucie kaloszem. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody.

Potem młodzież z grupy Władcy Much pokazali prezentację multimedialną o Lutówku i Osinie oraz odczytali baśń o pałacyku w Janowie. Wszyscy byli zasłuchani: młodzież, rodzice, sołtys Osiny pan Zenon Rosiak i nauczyciele.

W czasie zajęć praktycznych mogliśmy wykonać ozdoby na choinkę z siana, polepić pierogi, poznać sztukę składania papieru origami. Podziwialiśmy dzieła rąk mieszkańców Lutówka; dziełem sztuki była choinka ozdobiona bombkami i innymi cudami wykonanymi na szydełku.

REKLAMA

W nastrój świąteczny wprowadziły nas kolędy, opłatek i tradycyjne potrawy.
Bardzo dziękujemy panu Eugeniuszowi Trafalskiemu, a przez niego wszystkim, którzy po królewsku nas przyjęli.

giede

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/lutowko/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież