BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Szronowy makijaż
Świąteczne chwile sprzyjają rodzinnym spotkaniom. Przy pysznym cieście i dobrej kawie pomyślcie Państwo o spacerze i odwiedzinach wielu miejsc wyglądających niepowtarzalnie w tej porze roku. Na zachętę – kilka zdjęć. Wszystkim, którzy nie mogli przybyć w rodzinne – barlineckie strony, te widoki niech staną się namiastką Barlinka.

 

Wszystkim życzę Rodzinnych, Ciepłych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, a po pasterce śniegu na półmetra. NOWY ROK by był lepszy od starego, a każdemu by, po największych wydatkach, pozostało w portfelu na następny miesiąc, chociaż 10 złotych. 

Wiktor
www.wiktor.barlinek.biz.pl

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/szron/]  title:=[Foto: Wiktor] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.