BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nie Zabijaj!!
Nie Zabijaj -  pasja, spełnianie życiowych marzeń, realizacja w każdej postaci, dużo pracy, 12 godzin przy komputerze, śniadania o godzinie 16, wspólne wypady, przyjaźnie na całe życie, koncerty, spontaniczne akcje, sztab ludzi gotowych na poświęcenia, ciężka praca i ostra charówka.

fotorelacja

Festiwal Nie Zabijaj miał już swoich V edycji, przez ten czas na festiwalowych deskach zagrało ponad 100 zespołów,  z roku na rok przyjeżdżało coraz więcej osób, ostatnia edycja liczyła sobie ponad 5 tysięcy osób.

V Festiwal odbył się w Jastrzygowicach (woj. opolskiego, powiat oleski), zagrało ponad 30 zespołów (w tym Voo Voo, Hurt, Jacek Kleyff & ONZ oraz Habakuk). Festiwalowi patronuje Viva - Akcja dla Zwierząt, jako „największej reggae’owej wegetariańskiej imprezie w Polsce”.

Lokalni mieszkańcy bali się festiwalu jak ognia, mówili : "Oni schabowe ze soi robią! To jakaś banda jest! jak u mnie na łące rozbiją namioty, to ich powyganiam na cztery strony. Bo po co mam potem po nich strzykawki znajdować? Żeby się AIDS albo i żółtaczką zarazić? "

REKLAMA

Na festiwalu smakowliśmy wegetariński Bigos i Hot- Doga. Można było oddać krew dla PCK, uczestniczyć w warsztatach bębniarskich, spotkać ludzi z najdalszych zakątków Polski. Dużo pozytywnej akceptacji, radości, każdy każdemu przyjacielem - zapraszam do fotogalerii, tam troszkę fotek oddających festiwalowy klimat.

Daniel Powązka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.