sobota 26 listopada 2022r.   imieniny: Delfin, Konrad, Sylwester

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1

Image
KP Barlinek
Kradzieże z włamaniem
11.01.2008r KP Barlinek
Sprawca poprzez wyłamanie skobla wszedł do wnętrza piwnicy i dokonał kradzieży roweru typu góral. Wartość skradzionego roweru 1000zł.

 

11.01.2008r KP Barlinek
Sprawca po uprzednim podwarzeniu bocznej szyby w drzwiach od strony kierowcy dokonał włamania do samochodu osobowego marki „VW GOLF” zaparkowanego na parkingu gdzie dokonał kradzieży radioodtwarzacza marki „PIONIER”. Wartość 500zł.

12.01.2008r KP Barlinek
Sprawca po uprzednim wyłamaniu skobla w drzwiach wejściowych dokonał kradzieży roweru typu górskiego. Wartość skradzionego roweru 1000zł.
Postępowanie prowadzi KP Barlinek.

Nietrzeźwi kierujący
13.01.2008r KP Barlinek
Na skrzyżowaniu ul. 31-go Stycznia-Niepodległości kierowca samochodu marki „SEAT Cordoba” prawdopodobnie Piotr S lat 19 mieszkaniec Barlinka po przejechaniu skrzyżowania z sygnalizacja świetlną centralnie uderzył w blok mieszkalny. Obrażeń ciała doznali pasażerowie tego samochodu, którzy z obrażeniami ciała zostali odwiezieni do Szpitala w Barlinka. Sprawdzono stan trzeźwości kierującego wynik badania 0,95mg/l

REKLAMA

02.12.2007r KP Barlinek
Patrol ZPI dokonał zatrzymania do kontroli drogowej samochód marki Polonez którym kierował mężczyzna lat 22 będąc w stanie nietrzeźwości 0,55 mg/l.

02.12.2007r. KP Barlinek
Patrol ZPI z KP Barlinek w czasie podjętej interwencji ustali , że mężczyzna lat 31 kierował samochodem marki VW Polo, będąc w stanie nietrzeźwości 1,14 mg/l.

Opracował:
Oficer Prasowy KPP Myślibórz
sierż. Agnieszka Strzemecka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.